Nasi lektorzy

Wszyscy lektorzy uczący w naszej szkole posiadają tytuł magistra filologii. Równie ważny jest jednak fakt, iż wszyscy posiadają duże doświadczenie w pracy z kursantami w różnym wieku i na różnych poziomach.
Zwracamy baczną uwagę na to, aby każdy z naszych lektorów miał możliwość w sposób maksymalnie efektywny, ale jednocześnie kreatywny, podejść do organizowanych przez siebie zajęć.

Opieka metodyczna z naszej strony ma za zadanie nie tyle ograniczanie indywidualności każdego z lektorów, (co na wielu kursach dzieje się poprzez narzucanie określonych metod nauczania) ale stanowi pewnego rodzaju pomoc w prowadzeniu grupy. Taki sposób organizacji zajęć jest możliwy do przeprowadzenia tylko w szkole językowej, która jest na tyle mała, że każdy z lektorów będąc jednocześnie pod stałą kontrolą opiekuna metodycznego może mieć wolną rękę w zakresie metod prowadzenia i uatrakcyjniania swoich zajęć.

Każdego miesiąca organizowane są również spotkania metodyczne lektorów, podczas których wszyscy nasi lektorzy zobowiązani są do zgłaszania kierownictwu jakichkolwiek problemów związanych z prowadzeniem zajęć w swoich grupach; omawiane są również postępy poszczególnych uczniów wraz ze szczegółowym przedstawieniem ewentualnych problemów, które rozwiązywane są wspólnie.

Dyrektor szkoły i metodyk – Joanna Pelc-Kawulok

 

Z ABC ENGLISH jestem od początku istnienia tej szkoły. Będąc jej współzałożycielem, jestem z nią związana i czuję się za nią odpowiedzialna. Zasady naszej szkoły, organizacja pracy, duża niezależność, atmosfera – wszystko jest takie jak sobie wymarzyłam…

Zbigniew Kawulok – lektor

 

Nazywam się Zbigniew Kawulok i pracuję jako nauczyciel oraz lektor języka angielskiego od 21 lat. Moja przygoda z zawodem nauczyciela rozpoczęła się, jak to zwykle bywa od języka angielskiego.

Anna Piątkowska – lektor

 

W ABC uczę prawie od początku istnienia tej szkoły. Była to moja pierwsza praca, którą rozpoczęłam jeszcze przed ukończeniem studiów na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na Wydziale Filologicznym, na kierunku Filologia angielska – metodyka nauczania języków obcych.

Kornelia Machalica – lektor

 

Nazywam się Kornelia Machalica i uczę angielskiego od 7 lat. Swoją przygodę z językiem zaczęłam mając 6 lat, właśnie w ABC English. Naturalną konsekwencją rozwijania mojej pasji było ukończenie NKJO na kierunku – nauczanie języka angielskiego, później zdobycie tytułu licencjata na Uniwersytecie Śląskim oraz uzyskanie tytułu magistra w Wyższej Szkole Ekonomiczno – Humanistycznej w Bielsku – Białej, na kierunku filologia angielska – przekładoznawstwo.

Jerry Greene – Lektor natywny

 

Nazywam się Gerald Greene. Mam 33 lata i urodziłem się w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych. Od 2001 pracuję jako nauczyciel języka angielskiego na terenie Bielska, Skoczowa i Czechowic. Jako nauczyciel z certyfikatem CELTA uczę wszystkie poziomy zaawansowania. Pracuję tak z dziećmi jak też osobami dorosłymi.

Kontakt

+48 501 281 982

Zapisy

w godzinach dopołudniowych lub wieczornych
(bardziej szczegółowych informacji prosimy szukać na ulotkach)

ul. Mickiewicza 43, Skoczów

bezpośrednio w siedzibie szkoły
w okresie od września do listopada
w godzinach prowadzenia zajęć Pn.-Pt. 15.30-20.30

Dni otwarte

sobota po rozpoczęciu roku szkolnego

(bardziej szczegółowych informacji prosimy szukać na ulotkach)

kontakt@abcenglish.ox.pl

drogą elektroniczną - wystarczy wypełnić poniższy formularz

3 + 13 =

Pin It on Pinterest