Nasi lektorzy

Wszyscy lektorzy uczący w naszej szkole posiadają tytuł magistra filologii. Równie ważny jest jednak fakt, iż wszyscy posiadają duże doświadczenie w pracy z kursantami w różnym wieku i na różnych poziomach.
Zwracamy baczną uwagę na to, aby każdy z naszych lektorów miał możliwość w sposób maksymalnie efektywny, ale jednocześnie kreatywny, podejść do organizowanych przez siebie zajęć.

Opieka metodyczna z naszej strony ma za zadanie nie tyle ograniczanie indywidualności każdego z lektorów, (co na wielu kursach dzieje się poprzez narzucanie określonych metod nauczania) ale stanowi pewnego rodzaju pomoc w prowadzeniu grupy. Taki sposób organizacji zajęć jest możliwy do przeprowadzenia tylko w szkole językowej, która jest na tyle mała, że każdy z lektorów będąc jednocześnie pod stałą kontrolą opiekuna metodycznego może mieć wolną rękę w zakresie metod prowadzenia i uatrakcyjniania swoich zajęć.

Każdego miesiąca organizowane są również spotkania metodyczne lektorów, podczas których wszyscy nasi lektorzy zobowiązani są do zgłaszania kierownictwu jakichkolwiek problemów związanych z prowadzeniem zajęć w swoich grupach; omawiane są również postępy poszczególnych uczniów wraz ze szczegółowym przedstawieniem ewentualnych problemów, które rozwiązywane są wspólnie.

Dyrektor szkoły i metodyk – Joanna Pelc-Kawulok

 

Z ABC ENGLISH jestem od początku istnienia tej szkoły. Będąc jej współzałożycielem, jestem z nią związana i czuję się za nią odpowiedzialna. Zasady naszej szkoły, organizacja pracy, duża niezależność, atmosfera – wszystko jest takie jak sobie wymarzyłam…

Zbigniew Kawulok – lektor

 

Nazywam się Zbigniew Kawulok i pracuję jako nauczyciel oraz lektor języka angielskiego od 21 lat. Moja przygoda z zawodem nauczyciela rozpoczęła się, jak to zwykle bywa od języka angielskiego.

Anna Piątkowska – lektor

 

W ABC uczę prawie od początku istnienia tej szkoły. Była to moja pierwsza praca, którą rozpoczęłam jeszcze przed ukończeniem studiów na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na Wydziale Filologicznym, na kierunku Filologia angielska – metodyka nauczania języków obcych.

Magdalena Nawrat – lektor

 

Języka angielskiego uczę od ponad dekady. Swoją przygodę z językiem rozpoczęłam mając lat 8. Zafascynowana nauką języka obcego podjęłam studia na filologii angielskiej uzyskując najpierw tytuł licencjata, a następnie magistra. W trakcie studiów zdobywałam już doświadczenie zawodowe pracując w skoczowskim technikum, a następnie w SP1 i SP3. Odkąd pamiętam zawsze lubiłam język angielski, tłumaczyłam piosenki, oglądałam filmy po angielsku, dlatego cieszę się, że mogę połączyć swoją pasję z pracą, która wykonuję. Z własnego doświadczenia wiem, że to właśnie znajomość języka angielskiego pozwoliła mi na realizowanie pasji i wymarzony wyjazd do USA. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci i wiem, jak duże znaczenie ma nauka języka obcego na wczesnym etapie rozwoju.

Jerry Greene – Lektor natywny

 

Nazywam się Gerald Greene. Mam 33 lata i urodziłem się w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych. Od 2001 pracuję jako nauczyciel języka angielskiego na terenie Bielska, Skoczowa i Czechowic. Jako nauczyciel z certyfikatem CELTA uczę wszystkie poziomy zaawansowania. Pracuję tak z dziećmi jak też osobami dorosłymi.

Kontakt

+48 501 281 982

Zapisy

w godzinach dopołudniowych lub wieczornych
(bardziej szczegółowych informacji prosimy szukać na ulotkach)

ul. Mickiewicza 43, Skoczów

bezpośrednio w siedzibie szkoły
w okresie od września do listopada
w godzinach prowadzenia zajęć Pn.-Pt. 15.30-20.30

Dni otwarte

sobota po rozpoczęciu roku szkolnego

(bardziej szczegółowych informacji prosimy szukać na ulotkach)

kontakt@abcenglish.ox.pl

drogą elektroniczną - wystarczy wypełnić poniższy formularz

1 + 2 =

Pin It on Pinterest